Strona główna1 » Pamiątki z Polski
Kategorie
Kontakt
 • P.H.U. Bazarek
  Arkadiusz Szewczyk
  NIP: 7352796846
 • E-mail:biuro@bazarek-deco.com.pl
 • Telefon18 33 21 637 - pierwszy kontakt
  791 461 779
 • Godziny działania sklepu24h na dobę, a pracujemy codziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00
Certyfikaty
 • regulamin sklepu internetowego
 • certyfikat polski produkt
Systemy płatności
 • PayU
 • PayU Płacę później
 • PayPal
 • Przelewy24
 • PayU Raty
Waluta
Chmura tagów

Pamiątki z Polski

Pamiątki z Polski - producent


Wszyscy turyści lubią ze swoich podróży przywozić pamiątki. Problem polega na tym, że w wielu miejscach nie sposób trafić na oryginalne przedmioty - wytwarzane przez lokalnych artystów lub rzemieślników znających specyfikę i kulturę swojego ojczystego kraju i traktujących je jako dobro, którym warto dzielić się z innymi. Nasza firma dba o to, żeby pamiątki z Polski robione były w Polsce i naprawdę przypominały zagranicznym  turystom odwiedzającym nasz kraj, dlaczego właśnie to miejsce wybrali na swój urlop, a turystom krajowym uświadamiały, że mamy się czym chwalić przed całym światem. Od lat promujemy polskie produkty wykonywane z pozyskiwanych w Polsce materiałów, a pomysły na nowe wzory suwenirów gwarantują, że co roku można na regionalnych stoiskach znaleźć nowe unikatowe przedmioty. 
 

Pionierzy suwenirów z Polski

 

Suweniry z Polski zaczęliśmy produkować jeszcze przed rokiem 2000. Ruch turystyczny nabierał wtedy rozmachu, a my uczyliśmy się jak zadowolić najbardziej wyszukane gusta napływających do naszego kraju turystów z zagranicy. Pamiątki z Polski dla obcokrajowców nie mogły przecież mieć napisu "made in China"! Za punkt honoru postawiliśmy sobie wymyślanie pamiątek, które nasi klienci kupią z przyjemnością, zabiorą do domu i dzięki którym pamięć o wycieczce do Polski będzie dłużej żywa. Pierwsze produkowane przez nas pamiątki powstawały w warsztacie na kilku metrach kwadratowych. Do dziś wiele z wymyślonych wtedy wzorów znajduje swoich nabywców - należą do nich popularne kieliszki w eko-skórze z tabliczką, drewniane magnesy, czy domki-skarbonki. Wtedy też zdaliśmy sobie sprawę, że nasze produkty powinniśmy sprzedawać hurtowo, zaczęliśmy więc szukać nowych rynków zbytu oraz pośredników zainteresowanych kupowaniem u nas większych ilości towaru.
 

Wciąż poszerzamy asortyment


Zachęceni okazanym zainteresowaniem, kupiliśmy nowy sprzęt, umożliwiający zwiększenie produkcji, skrócenie czasu realizacji zamówień oraz dopracowanie graficznych szczegółów każdego z nich. W naszym miejscu pracy najpierw pojawił się więc ploter laserowy, a zaraz potem  wpadliśmy na pomysł, żeby do prezentów z polskim akcentem dołączyły wyroby powstające techniką decoupage (technika zdobnicza polegająca na przyklejaniu na odpowiednio spreparowaną powierzchnię, np. drewno, metal, szkło, tkanina, plastik, ceramika, wzoru wyciętego z papieru lub serwetki papierowej). Zainteresowanie klientów sprawiło, że nie ustajemy w wymyślaniu wciąż nowych wzorów pamiątek i prezentów z Polski. W roku 2013 firmę podzieliliśmy na 2 mniejsze czyli Bazarek-Deco oraz Drewutnia-Deco. Obecnie nasi odbiorcy hurtowi mogą wybierać z ponad 2200 różnych wzór ozdób do decoupage, oraz prawie 1000 wzorów pamiątek.
 

Wyjątkowa produkcja pamiątek

 

W roku 2018 poszerzyliśmy nasz park maszynowy o profesjonalną drukarkę UV, dzięki czemu pamiątki i różne upominki możemy wykonywać w wysokiej jakości kolorze. Dzięki temu jesteśmy hurtownią przedmiotów naprawdę wysokiej jakości, a fakt, że wszystkie produkowane przez nas przedmioty dopasowujemy do potrzeb i specyfikacji osób zamawiających sprawia, że zgłaszają się do nas nie tylko kontrahenci z dużych i popularnych ośrodków turystycznych, ale także z miejscowości mniejszych, wymagających bardziej indywidualnego podejścia do promocji. Zajmujemy się więc produkcją zarówno pamiątek o szerszym zasięgu - w naszej ofercie są "pamiątki znad morza", "z gór", "z Mazur", ale także te dedykowane konkretnym miastom, czy nawet obiektom, jak np. Park Miniatur w Inwałdzie czy Park Dinozaurów w Zatorze. Jeśli zgłasza się do nas klient zainteresowany stworzeniem linii pamiątek związanych z konkretnym miejscem - bo nie mamy ich jeszcze na stanie, z chęcią podejmujemy się takiego zlecenia. 

Można nas więc traktować i jako producenta szeroko rozumianych pamiątek z Polski, i jako firmę, wychodzącą na przeciw potrzebom małych lokalnych społeczności, które chcą promować swoją miejscowość, region czy konkretny obiekt za pomocą pamiątek innych niż wszystkie. Zarówno nasze pamiątki regionalne projektowane z myślą o turystach krajowych, jak i te mające cieszyć oko turystów zagranicznych zawsze są projektowane z taką samą starannością. Chętnie wchodzimy we współpracę ze sklepikarzami, straganiarzami oraz wszystkimi lokalnymi instytucjami zainteresowanymi promocją poszczególnych rejonów Polski. Warto podkreślić, że jeśli ktokolwiek jest zainteresowany samodzielnym wytwarzaniem suwenirów z Polski, znajdzie w naszym sklepie i hurtowni półprodukty, którym nadać można indywidualny i niepowtarzalny charakter. 

Firma P.H.U Bazarek jest upoważniona do korzystania z logotypu Certyfikat Polski Produkt poświadczający, że jej produkty zostały wykonane w Polsce, przez polską firmę i z krajowych materiałów. Jeśli zależy ci na tym, żeby pamiątki i prezenty z Polski, wracające z zachwyconymi naszym krajem turystami w ich rodzinne strony naprawdę przyczyniały się do promocji, zapatruj się w naszej firmie. Polecamy także nasz blog firmowy i zakładkę inspiracje. Tutaj dowiesz się, jak kreatywnie wykorzystywać nabywane u nas przedmioty do decoupage oraz półprodukty do tworzenia własnych ozdób i pamiątek.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
I ODBIERZ 10% RABATU NA ZAKUPY
Dlaczego warto się zapisać ?
 • rabat 10% na zakupy ważny bezterminowo *
 • jako pierwszy dowiesz się o nadchodzących promocjach
 • informacje o nowościach w sklepie
 • inspiracje, porady oraz wiadomości ze świata decoupage
ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ RABAT
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Brak zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zapisanie do newslettera
ZAMKNIJ OKNO
NIE DZIĘKUJĘ, KUPUJĘ BEZ RABATU
* rabat jest jednorazowy i obejmuje cały asortyment sklepu bazarek-deco.com.pl
Newsletter