Blog Bazarek-Deco

Decoupage, rękodzieło i wszystko co związane z DIY

Sanie Świętego Mikołaja

Sanki Świętego Mikołaja

Sanie Świętego Mikołaja to oryginalny i własnoręcznie zrobiony prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba w domu na półce, dodatek pod świąteczne drzewko albo miły upominek dla kogoś bliskiego np. ze Świętym Mikołajem na saniach. 

Zawieszki na Halloween

Zawieszki na Halloween w stylu mixed media – jak zrobić krok po kroku?

Zawieszki na Halloween w stylu mixed media to okazja do wspaniałej zabawy w gronie rodzinnym. To szansa na przygotowanie wyjątkowych dekoracji do domu lub na prezent. Jeśli lubisz mroczne klimaty i szukasz pomysłu, jak w prosty sposób udekorować dom to wystarczy, że sprawdzisz, jak wykonać samodzielnie takie zawieszki. 

Kwiatowa-kartka-urodzinowa

Kwiatowa kartka urodzinowa z sercem

Kwiatowa kartka urodzinowa jest naprawdę bardzo łatwa do stworzenia. Poniżej dowiesz się, jak ją zrobiłam i jakich produktów użyłam.

Zakładka-do-książki-z-czarownicą

Zakładka do książki z czarownicą w stylu mixed media

Szukasz oryginalnego prezentu dla kogoś, kto uwielbia czytać książki? Zakładka do książki z czarownicą w stylu mixed media to wspaniały pomysł na własnoręcznie ozdobiony prezent, który obdarowana osoba na pewno na długo zapamięta. Jak stworzyć zakładkę do książki na Halloween? Sprawdź poniżej, jak w kilku prostych krokach możesz też stworzyć taką zakładkę!

Nawiedzony zamek duchów

Nawiedzony zamek duchów – dekoracja na Halloween do domu lub na prezent

Przygotowujesz samodzielnie własne ozdoby na Halloween? Mam dla Ciebie propozycję na niesamowicie klimatyczną dekorację. Nawiedzony zamek duchów to dekoracja na Halloween, którą wykonasz dzięki naszej bazie dostępnej w sklepie. 

Baner z dynią na Halloween

Baner z dynią na Halloween – dekoracja na drzwi

Baner z dynią na Halloween to świetny pomysł na udekorowanie domu na to amerykańskie święto (jeśli je obchodzisz). Wbrew pozorom przygotowanie takiej dekoracji jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Nie musisz mieć specjalnych zdolności manualnych ani mnóstwa przydasi, aby stworzyć taką dekorację. 

Kwiaty w doniczce

Kwiaty w doniczce – dekoracja do domu ze sklejki

Lubisz kwiaty, ale nie dostajesz ich zbyt często? Mamy na to sposób! Dekoracja do domu ze sklejki będzie cieszyła Cię każdego dnia i nie trzeba jej podlewać! Kwiaty w doniczce to pomysł na udekorowanie każdej przestrzeni. 

Pastelowy motyl

Niebanalna dekoracja do domu – pastelowy motyl

Lubisz robić dekoracje do domu? Jeśli chcesz wzbogacić swoje wnętrza w domu to koniecznie sprawdź, jak w prosty sposób możesz przygotować niebanalną ozdobę do domu w postaci pastelowego motyla. Dekoracja do domu z pastelowym motylem to świetny sposób na atrakcyjny dodatek, który sprawdzi się w każdym pokoju

Jak zrobić łapacz snów

Jak zrobić łapacz snów?

Chcesz wiedzieć, jak zrobić łapacz snów? Pomysłów masz bardzo dużo, ale nie wiesz właściwie od czego zacząć tworzenie tego fantastycznego dodatku do domu? 

Jak stworzyc marke DIY od zera - poznaj 7 wskazówek

Jak stworzyć markę DIY od zera? Poznaj 7 wskazówek

Chcesz zacząć zarabiać na swojej rękodzielniczej pasji? Nie wiesz, jak stworzyć markę DIY od zera, aby zwracała uwagę innych? O czym pamiętać budując markę DIY w branży rękodzielniczej?