Strona główna1 » PRZEDMIOTY DO DECOUPAGE2 » Ramki na zdjęcia
Kategorie
Kontakt
 • P.H.U. Bazarek
  Arkadiusz Szewczyk
  NIP: 7352796846
 • E-mail:biuro@bazarek-deco.com.pl
 • Telefon18 33 21 637 - pierwszy kontakt
  791 461 779
 • Godziny działania sklepu24h na dobę, a pracujemy codziennie 9.00 - 18.00, w soboty 10.00 - 14.00
Certyfikaty
 • regulamin sklepu internetowego
 • certyfikat polski produkt
Systemy płatności
 • PayU
 • PayU Płacę później
 • PayPal
 • Przelewy24
 • PayU Raty
Waluta
Chmura tagów

Ramki na zdjęcia

Ramki na zdjęcia W nowoczesnej rzeczywistości wykonywanie zdjęć stało się odruchem niemal bezwarunkowym. Gdy jedziemy na wakacje lub udajemy się nawet na krótki spacer, to w niedługim czasie zapełniamy nowymi gigabajtami foldery w telefonie lub laptopie. Zdjęcia dziś się magazynuje, robimy ich tyle, że przeglądnięcie wszystkiego jest często niemożliwe. Jednak pewne fotografie są szczególne, na przykład takie z ważnych dla nas wydarzeń, które pamiętamy przez całe życie. Trafiają one w ozdobne ramki na zdjęcia, pokazując, że uchwycony w nich moment z naszego życia miał wyjątkowe znaczenie.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Zatrzymać ulotność chwili

Wykonując zdjęcia mamy na celu uchwycenie wyjątkowości danej chwili oraz powracanie do niej myślą w przyszłości. Zdjęcia z kimś bliskim, zapadające w pamięć krajobrazy, coś co poruszyło nas do głębi, wszystko to uwiecznia fotografia. Aby te bardziej wyjątkowe zdjęcia nie zaginęły w zalewie szybkich telefonicznych klików, warto wydobyć je z odmętów komputerowych folderów i postawić na honorowym miejscu w domu. 
Ozdobna, drewniana ramka na zdjęcie z umieszczoną, ważną dla nas fotografią będzie nie tylko dobrym dekoracyjnym dodatkiem, ale również elementem, który z każdym dniem będzie kumulował większą wartość. Ramki na zdjęcia nie muszą i nie powinny być powtarzalne. Nawet najładniejsza sklepowa ramka będzie produktem, którego końcowy wygląd już ktoś obmyślił. Wyjątkowe zdjęcia potrzebują wyjątkowego „opakowania”, które podkreśli szczególność zarówno samego zdjęcia, jak i znajdującego się na nim obrazu.
Ramki na zdjęcia do zdobienia są rozwiązaniem, które pozwala podkreślić, że sfotografowany ulotny moment naszego życia, miał oraz ma nadal dla nas szczególne znaczenie.

Ramka wykonana samodzielnie 

Ozdobne ramki nie muszą wcale być budowane od podstaw poprzez składanie listewek i wbijanie gwoździków z nadzieją, że całość spełni nasze oczekiwania. Te prezentowane na naszej stronie i wykonane za pomocą techniki decoupage są rozwiązaniem, które umożliwi stworzenie wyjątkowej szaty dla ulubionego zdjęcia. Ramki do decoupage są niedrogim dodatkiem, dzięki któremu można prawdziwie popuścić wodze dekoracyjnej wyobraźni i stworzyć coś niepowtarzalnego. Dzięki ozdobionej samodzielnie ramce, zdjęcie nabierze nie tylko lepszego estetycznego, ale również indywidualnego wyrazu. Bliskie sercu fotografie nie są czymś błahym – stanowią one małe okno, przez które można zajrzeć do wnętrza wrażliwej duszy. Warto więc, aby otaczały nas każdego dnia.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA
I ODBIERZ 10% RABATU NA ZAKUPY
Dlaczego warto się zapisać ?
 • rabat 10% na zakupy ważny bezterminowo *
 • jako pierwszy dowiesz się o nadchodzących promocjach
 • informacje o nowościach w sklepie
 • inspiracje, porady oraz wiadomości ze świata decoupage
ZAPISZ SIĘ I ODBIERZ RABAT
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Brak zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia zapisanie do newslettera
ZAMKNIJ OKNO
NIE DZIĘKUJĘ, KUPUJĘ BEZ RABATU
* rabat jest jednorazowy i obejmuje cały asortyment sklepu bazarek-deco.com.pl
Newsletter