Kolczyki ze sklejki brzozowej w energetycznych kolorach

Kolczyki ze sklejki brzozowej w energetycznych kolorach

kolczyki ze sklejki

Zastanawiasz się nad prezentem dla koleżanki, mamy lub siostry? Kolczyki ze sklejki brzozowej w energicznych kolorach to najnowsza propozycja i bardzo uniwersalny prezent. Można go dopasować do każdej okazji. Możesz je dowolnie ozdobić, aby jeszcze bardziej spersonalizować taki prezent. 

Kolczyki ze sklejki brzozowej w energicznych kolorach

Sklejka z której wykonane są kolczyki to bardzo wdzięczny materiał do barwienia różnymi preparatami. Dość szybko wchłania kolor i tworzy ciekawe efekty wizualne, dzięki czemu ozdabianie drewnianego przedmiotu jest przyjemne, łatwe i szybkie!

Moje kolczyki ze sklejki brzozowej są pomalowane specjalnymi tuszami alkoholowymi, które idealnie wsiąknęły w sklejkę. Kolory bardzo łatwo przenikają się i właściwie same stworzyły ten ciekawy efekt. Malowałam je dość ostrożnie tak, aby każdy kolor mógł spokojnie się wchłonąć. Nie użyłam tu wcześniej gessa ani żadnego innego podkładu.

Kolczyki ażurowe DIY – jak je ozdobić krok po kroku

Kolczyki ze sklejki brzozowej możesz bardzo łatwo ozdobić samodzielnie. W zależności od wybranej techniki pracy, możesz stworzyć je w technice mixed media, tak jak ja. Potrzebujesz kilku kolorowych preparatów, które dokupisz w sklepach artystycznych lub scrapbookingowych np. mgiełek, farb akrylowych, tuszów lub farb akwarelowych. Do sklejki najlepszym wyborem będą jednak tusze alkoholowe, które dadzą Ci najpiękniejsze, żywe kolory. Jeśli nie wiesz w jaki sposób łączyć kolory to pomocnym narzędziem może być koło kolorów lub dostępne w internecie moodboardy inspiracyjne.

Kolczyki ze sklejki brzozowej z antyalergicznymi biglami – nieograniczone możliwości tworzenia!

Tego typu przedmioty ze sklejki można naprawdę ozdabiać na wiele różnych sposobów. Można przyklejać na nie papier do scrapbookingu (po wcześniejszym wycięciu wzoru), można malować niskobudżetowym sposobem np. lakierami do paznokci, barwnikami spożywczymi, a nawet możesz zrobić własne kolorowe mikstury! Wszystkim, czego potrzebujesz do tego jest butelka z atomizerem, barwnik spożywczy, masa kosmetyczna, cienie do powiek (najlepiej perłowe) i woda! Spróbuj, a przekonasz się, że to świetna zabawa!

Kolczyki ze sklejki znajdziesz u nas w wielu ciekawych wzorach.

Kolczyki ażurowe

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *