Zawieszki na Dzień Babci – pomysł na prezent

Zawieszki na Dzień Babci – pomysł na prezent

Zawieszki na Dzień Babci

Nie masz pomysłu na prezent na Dzień Babci? Zawieszki na Dzień Babci będą świetnym rozwiązaniem! Babcia będzie mogła zawiesić je sobie na oknie lub choince, przechować w ulubionym pudełku i zawsze będzie o Tobie pamiętać, gdy tylko na nie spojrzy! 

Zawieszki na Dzień Babci

Jak zrobić swoje własne oryginalne zawieszki na Dzień Babci? – poznaj sposób na oryginalny prezent

Zawieszki na Dzień Babci to bardzo miłe dla oczu dekoracje, które na pewno doceni każda babcia. Udekorowane od serca nie tylko cieszą oczy, ale przede wszystkim są wspaniałym upominkiem na święto naszych babć. Dzień Babci to czas bez wątpienia wyjątkowy, który powinniśmy spędzić w miłej i radosnej atmosferze. Pyszne ciastka i ręcznie robione dekoracje to świetny pomysł na prezent na Dzień Babci. 

Przygotowując swoje własne zawieszki, pamiętaj o tym, aby napisać kilka miłych słów od siebie na odwrocie. Możesz nawet napisać list do swojej babci, który umieścisz na odwrocie takiej zawieszki w kopercie. Pamiętaj, że swoje zawieszki możesz wykonać nawet w technice decoupage, mixed media albo zupełnie innym stylu scrapbookingowym! Ograniczeniem jest tylko Twoja własna wyobraźnia!

Zawieszki na Dzień Babci – drobiazg, ale od serca!

Dzień Babci to niewątpliwie wspaniała okazja do tego, aby wspólnie z babcią świętować i przypomnieć jej dawne czasy. W mojej pracy wykorzystałam nieco chłodne, zimowe ozdoby papierowe, a baza jest pokryta jasnobrązową farbą akwarelową z delikatnym metalicznym wykończeniem. Wykorzystałam jedną z naszych baz świątecznych, które znajdziesz tutaj.

Na tak pomalowane bazy przykleiłam wiele wybranych elementów papierowych, które są utrzymane w akwarelowym stylu i świetnie pasują do tej okazji. Pomysł na prezent dla babci to właśnie takie zawieszki, które można traktować jako prezent sam w sobie lub jako dodatek do głównego prezentu. Zawieszki na Dzień Babci mogą też służyć jako domowe dekoracje, które babcia powiesi sobie w dowolnym miejscu w domu. Jeśli nie masz takich dodatków – nic straconego! Możesz użyć dowolnych ozdób lub nawet zrobić swoje własne dodatki na papierze akwarelowym! 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *