Prezent na Dzień Kobiet – serce w stylu scrapbookingowym

Prezent na Dzień Kobiet – serce w stylu scrapbookingowym

Prezent na Dzień Kobiet

Zbliża się święto kobiet, a Ty nie wiesz jaki prezent na Dzień Kobiet wybrać? Serce w stylu scrapbookingowym to świetna dekoracja do domu, ale też miły upominek dla drugiej połówki. Sprawdź, jak prosto możesz je własnoręcznie wykonać.

Serce w stylu scrapbookingowym – własnoręcznie robiony blejtram i prezent na Dzień Kobiet

Szukasz prezentu dla swojej ukochanej, ale w sieciówkach nie ma niczego oryginalnego? Rozwiązanie jest bardzo proste: stwórz samodzielnie wyjątkowy prezent np. serce w stylu scrapbookingowym. Taki własnoręcznie wykonany upominek na pewno sprawi radość Twojej ukochanej, a jednocześnie będzie okazją do świetnej zabawy kreatywnej!

Jeśli zależy Ci na tym, aby w Dzień Kobiet podarować ukochanej prezent prosto z serca, który zrobisz własnoręcznie, to warto skorzystać z poniższej instrukcji. Własnoręcznie zrobiony prezent na pewno wywoła większe wrażenie niż prezent z sieciówki, który jest mało oryginalny. 

Jak zrobić własnoręczny prezent na Dzień Kobiet – serce w stylu scrapbookingowym? 

Niezbędne produkty do stworzenia własnego blejtramu:

  • Farba akrylowa
  • Szeroki pędzel do nakładania farby
  • Bazy w kształcie serc
  • Dodatki papierowe
  • Klej lub taśma
  • Taśma 3D lub kosteczki dystansowe
  • Szablon 
  • Białe gesso lub pasta modelująca 

Bazę serduszkową pomalowałam najpierw białym gesso, a następnie kilka razy błękitną farbą akrylową. Wszystko po to, aby uzyskać właściwe krycie. Kolejny krok to odbicie wzoru z szablonu za pomocą lekkiej, pasty modelującej. Po wyschnięciu wzór w kratkę jest dość chropowaty i nieco wypukły. 

Kolejny etap to odpowiednie ułożenie papierowych dodatków na trzech serduszkowych bazach. Niektóre z nich podkleiłam taśmą 3D, aby papierowe dekoracje trochę uwypuklić. Mniejsze elementy są przyklejone taśmą 3D, aby uzyskać dodatkowo trójwymiarowy efekt wizualny.

Na najmniejszym sercu przykleiłam napis w języku polskim z życzeniami. Takie serce w stylu scrapbookingowym jest oryginalne i bardzo uniwersalne. To świetny prezent na Dzień Kobiet, ale również może posłużyć jako dodatek do głównego prezentu. Można je wykorzystać także na wiele innych okazji np. na urodziny, z okazji imienin, z okazji narodzin dziecka. 

Serce w stylu scrapbookingowym – blejtram jako prezent na Dzień Kobiet

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *