Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Nie wiesz, jakie pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka wybrać dla swoich bliskich? Zastanawiasz się, co wybrać i z czego najbardziej ucieszyliby się Twoi dziadkowie? Sprawdź poniższą listę, na której znajdziesz zarówno pomysły na prezenty od serca dla dziadków, jak i te niskobudżetowe!

Pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka prosto z serca!

Jeśli nie wiesz, jaki prezent wybrać dla swojej ukochanej babci lub dziadka, to w pierwszej kolejności warto pomyśleć o ich potrzebach i zainteresowaniach. Jeśli Twoi dziadkowie potrzebują np. spędzić więcej chwil z wnukami, to dobrym pomysłem na prezent będzie po prostu wspólne wyjście do kina, na plac zabaw lub w inne miejsce, które ucieszy zarówno dzieci, jak i dziadków. 

Ręcznie malowany kubek do picia ulubionej herbaty lub kawy

Twoi dziadkowie uwielbiają wspólne picie herbaty lub kawy? Zestaw ręcznie malowanych kubków z miłym napisem lub rysunkiem wnuków na pewno sprawi im radość i będzie prezentem bardzo praktycznym, z którego będą mogli korzystać zawsze i wszędzie! Dodatkowym pomysłem na prezent na Dzień Babci i Dziadka będą urocze podkładki, które możesz samodzielnie ozdobić, a także paczka ulubionej herbaty lub kawy. 

Witaminy i zapas lekarstw

To również praktyczny prezent, który pozwoli Ci zatroszczyć się o zdrowie dziadków. Jeśli żyją skromnie i mają ograniczony budżet na wydatki związane z lekarstwami, to takim prezentem odciążysz ich finansowo i okażesz wsparcie za które będą na pewno wdzięczni. 

Ciepłe, wełniane skarpety – praktyczny prezent dla babci i dziadka

Chcesz podarować swoim dziadkom coś naprawdę praktycznego? Ciepłe skarpety z wełny na pewno będą trafionym prezentem. Przydadzą się szczególnie w sezonie jesienno-zimowym, dlatego warto zadbać o wygodę i zdrowie dziadków w taki właśnie sposób. 

Komplet ręczników np. z imionami dziadków

To kolejne prezenty dla dziadków, które są bardzo praktyczne i z których mogą korzystać codziennie, a nie tylko podczas specjalnych okazji. Warto je rozważyć, bo może się okazać, że Twoi dziadkowie akurat potrzebują dodatkowych ręczników i tym prezentem spełnisz ich potrzeby. 

Własnoręcznie ozdobione pudełko na zdjęcia i pamiątki wnuków

Twoja babcia uwielbia wracać myślami do miłych wspomnień? Godzinami ogląda rodzinne zdjęcia i inne pamiątki? Własnoręcznie ozdobione pudełko np. metodą decoupage będzie dla niej odpowiednim prezentem. Sprawdź tutaj, jakie gotowe pudełka możesz ozdobić. Tutaj przeczytasz artykuł, dzięki któremu dowiesz się, jak krok po kroku samodzielnie przygotować takie pudełko. 

Jak ozdobić drewniane pudełko?

Możesz również wykorzystać np. drewnianą szkatułkę w kształcie serca, a w środku schować dodatkowy upominek np. kartkę ręcznie robioną, voucher na wycieczkę lub cokolwiek innego. Świetny pomysł na prezent dla dziadków może być również ręcznie ozdobiona ramka z rodzinną fotografią. Jeśli nie wiesz, gdzie zamówić ramki na zdjęcia, to sprawdź, jaki wybór znajdziesz tutaj

Co jeszcze możesz podarować dziadkom? To mogą być własnoręcznie wykonane zawieszki na Dzień Babci. O tym, jak je stworzyć, przeczytasz tutaj. Co jeszcze możesz podarować swojej kochanej babci? Mogą to być np. magnesy na lodówkę z ręcznie robionymi kwiatami lub zimowa kula, którą babcia postawi sobie na półce w pokoju. 

A jaki prezent wybrać dla dziadka z okazji jego święta? To może być np.

  • kubek z jego imieniem,
  • ulubiony alkohol,
  • ciekawa książka z interesującej go tematyki, 
  • wycieczka na weekend, 
  • bilet do kina na film, który chciał zobaczyć od dawna, 
  • bilet do teatru lub muzeum, 
  • kartkę sztalugową z własnoręcznie wypisanymi życzeniami np. taką, jak na zdjęciu poniżej. 

Mam nadzieję, że powyższe propozycje przydadzą Ci się i zdecydujesz się na samodzielne przygotowanie prezentu dla swoich dziadków i wśród tych propozycji znajdziesz coś dla nich. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *