Magnesy w kształcie serc – skromny upominek na Dzień Kobiet

Magnesy w kształcie serc – skromny upominek na Dzień Kobiet

Magnesy na Dzień Kobiet

Szukasz dodatku do prezentu z okazji Dnia Kobiet? A może chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę miłym upominkiem z samego rana? Magnesy w kształcie serc to bardzo miły pomysł na prezent, który możesz wykonać w pełni samodzielnie. Nie potrzebujesz zbyt wielu dodatków ani zdolności manualnych! 

Jak zrobić własnoręcznie magnesy w kształcie serc na Dzień Kobiet?

Własnoręcznie robione magnesy w kształcie serc to świetny pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Szczególnie, jeśli szukasz dodatku od serca dla ukochanej, ale nie masz pomysłu co jej podarować. To również propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz, aby prezent dla ukochanej był oryginalny i prosto z serca. 

Na takim własnoręcznie przygotowanym magnesie możesz umieścić miłosne wyznanie, miłą wiadomość, która wywoła uśmiech na twarzy ukochanej. To również świetny sposób na to, aby zaskoczyć ukochaną i zyskać skromny upominek, który zawsze będzie mogła przyczepić w widocznym miejscu. 

Jak zrobić własne magnesy? Sprawdź i podaruj skromny prezent na Dzień Kobiet ukochanej osobie!

Aby zrobić własnoręcznie magnesy, potrzebujesz kilku produktów i baz w kształcie serc, które kupisz w naszym sklepie. Sprawdź poniżej, jakich jeszcze produktów potrzebujesz, aby efektownie ozdobić swoje własne magnesy w stylu scrapbookingowym.

Co będzie potrzebne? 

  • Magnesy z naszego sklepu w kształcie serc (1 produkt, 2 produkt
  • Farby akrylowe w dowolnych kolorach
  • Wstążki
  • Szeroki pędzel do nakładania farby
  • Dodatki papierowe 
  • Papierowe tagi (możesz je wyciąć np. z papieru wizytówkowego)
  • Klej lub taśma dwustronna

Jak stworzyć własne magnesy w stylu scrapbookingowym na Dzień Kobiet? 

Najpierw musisz pomalować bazy magnesów białym gesso, aby dobrze zabezpieczyć powierzchnię pracy. Dzięki temu kolory farb będą bardziej intensywne. Kolejny krok to pomalowanie bazy wybranymi kolorami farb akrylowych, a następnie dokładne wysuszenie magnesów za pomocą nagrzewnicy lub suszarki do włosów. 

Gdy powierzchnie magnesów wyschną, przejdź do następnego kroku. W zależności od indywidualnej wizji na ozdobienie magnesów, możesz skorzystać z techniki mixed media lub decoupage. Ja wybrałam mixed media i skorzystałam z szablonu i złotej pasty modelującej. Drugi magnes w ogóle nie ma odbitego wzoru, zostawiłam powierzchnię pracy bez żadnego wzoru, bo uznałam, że tak wygląda o wiele efektowniej. 

Kolejny etap to ozdabianie magnesów, czyli mój ulubiony. Wybrałam do tego celu papierowe dodatki w wiosennej stylistyce i dwie różne wstążki. Do magnesów dodałam też papierowe tagi, aby można było napisać na nich coś miłego. 

Magnesy w kształcie serc to świetny dodatek do prezentu. Warto zrobić je samodzielnie, aby uszczęśliwić ukochaną osobę miłym upominkiem. 

Magnesy w kształcie serc – skromny upominek na Dzień Kobiet Magnesy w kształcie serc – skromny upominek na Dzień Kobiet Magnesy w kształcie serc – skromny upominek na Dzień Kobiet

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *