Bombki świąteczne z życzeniami

Bombki świąteczne z życzeniami

Bombki świąteczne z życzeniami

Nie masz pomysłu na niebanalne ozdoby na choinkę? Bombki świąteczne z życzeniami w języku polskim to propozycja ode mnie! Jak je ozdobić, jakich preparatów użyć? 

Bombki świąteczne z życzeniami w dwóch różnych stylach

W tym roku na mojej choince będą bombki świąteczne z życzeniami w dwóch różnych stylach: mixed mediowym i scrapbookingowym. Tym sposobem połączyłam nieco artystyczny styl ze stylem uporządkowanym, przemyślanym. Chciałam przygotować nietypowe ozdoby na choinkę i myślę, że ten cel osiągnęłam. Własnoręcznie robione ozdoby na choinkę świetnie uzupełniają drzewko świąteczne i jednocześnie są super pamiątką na wiele kolejnych świąt. 

Jak ozdobiłam bombki świąteczne?

Górną część bombek świątecznych pomalowałam gesso i farbami akrylowymi w typowych kolorach świątecznych, czyli czerwonym i ciemnym zielonym. Te kolory świetnie się uzupełniają i pięknie wyglądają na choince. Następnie na powierzchnię życzeń naniosłam złotą farbę, która pięknie mieni się pod światło, a w zestawieniu z lampkami choinkowymi daje jeszcze ciekawsze wrażenia wizualne.  

Na dolną część bombek przykleiłam papier do scrapbookingu z dwoma różnymi wzorami i odbite stemple na zwykłym papierze. Specjalnie zostawiłam czarno-białe odbitki stempli (dla lepszego efektu), aby podkreślić kontrast między jednym stylem a drugim. Tutaj najważniejsze jest to, aby odbijać stemple za pomocą tuszu, który jest odporny na wodę, aby uniknąć nieestetycznych rozmazań.  

Bombki świąteczne – niebanalne ozdoby na choinkę z ciekawym efektem

Jeśli brakuje Ci pomysłów na to, jakie ozdoby świąteczne przygotować w tym roku na choinkę to koniecznie pomyśl o stworzeniu podobnych bombek. Zrobisz je naprawdę bardzo prosto, a dodatków możesz użyć naprawdę dowolnych. Potrzebujesz przede wszystkim gruntu malarskiego (gesso) i farb akrylowych, które pomogą Ci stworzyć ciekawe efekty. Aby je zawiesić na choince, do bombek możesz wykorzystać cienki sznurek ozdobny lub wstążkę, który ułatwi Ci zawieszenie ich na gałązkach choinki. Wierzę, że tego typu dekoracje będą wspaniale prezentować się na choince. Warto więc podjąć próbę i spróbować stworzyć podobne samodzielnie. 

Bombki świąteczne z życzeniami

Bombki świąteczne z życzeniami Bombki świąteczne z życzeniami

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *